Autorską pracownie projektową prowadzę od 2009 r.  Jako architekt zajmuje się wykonaniem kompleksowych projektów budynków, przestrzeni publicznych i wnętrz. Tworzę projekty współczesne wpisane w kontekst miejsca. Duży nacisk kładę na funkcjonalność każdego obiektu dbając równocześnie o walory estetyczne, aby otaczająca nas przestrzeń była harmonijna i uporządkowana. Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny współpracując z inwestorem aby jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby.

Posiadam uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu projektów architektonicznych zdobyte zarówno w pracy dla prestiżowych biur projektowych (DDJM)  jak i przy prowadzeniu własnej pracowni. Współpracuję z zespołem doświadczonych projektantów branż budowlanych i rzeczoznawców co pozwala na profesjonalne i kompleksowe opracowanie każdego tematu.

Oferuję kompleksowy zakres usług w zakresie projektowania architektury, od wstępnych analiz i koncepcji poprzez wielobranżowy projekt budowlany, projekty wykonawcze, detale budowlane po nadzór autorski nad realizacją obiektu. Zapewniam pomoc  przy uzyskaniu wszelkich dokumentów administracyjnych służących realizacji inwestycji.

Zapraszam do współpracy.

Katarzyna Słyś